Scroll to top

Aangenaam!

Hé, wat leuk dat je benieuwd bent naar de “in bewegingbrengers” van Seppworks.
Nieuwsgierig naar het team dat jouw medewerkers in beweging brengt? Dat snappen we!

Niek Reijmer

niek@seppworks.nl
06 23 04 81 17

Niek Reijmer

Begin baas

Marja Overkamp

marja@seppworks.nl
06 48 20 60 32

Marja Overkamp

Adviseur vitaliteitsprogramma’s

Berbl de Graaf

berbl@seppworks.nl
06 82 83 84 24

Berbl de Graaf

Projectmanager vitaliteit

Maureen Reulink

maureen@seppworks.nl
06 21 64 42 82

Maureen Reulink

Marketing- en communicatiespecialist

Nadja Winkler

nadja@seppworks.nl
+49 1514 6337112

Nadja Winkler

Projectmanager vitaliteit Duitsland

Niels Blecking

niels@seppworks.nl
06 19 71 96 32

Niels Blecking

Projectmanager vitaliteit

Bas Jansen

basjansen@seppworks.nl
06 58 85 09 23

Bas Jansen

Chief Explorer

Martine Heinen

martine@seppworks.nl
06 19 53 65 27

Martine Heinen

Financiële heldin

Lisan Pillen

lisan@seppworks.nl
06 30 71 88 63

Lisan Pillen

Projectmanager vitaliteit

Claudi Lukassen

claudi@seppworks.nl

Claudi Lukassen

Marketing- en communicatiespecialist

Eric Van Der Veen

eric@seppworks.nl
06 30 71 88 63

Eric Van Der Veen

Adviseur vitaliteitsprogramma’s

Carolin Neumann

carolin@seppworks.nl

Carolin Neumann

Projectmanager vitaliteit Duitsland

Stan Booms

stan@seppworks.nl

Stan Booms

Projectmedewerker vitaliteit

Buiten kantoor ook in beweging

Je kent ze wel. Die clichés zoals ‘work hard, play hard’ en ’teamwork makes the dream work’. Maar hey, het is wel waar.

Onze waarden

Gewoon leuk

Wij bruisen van energie en werken graag met én voor onze klanten. En dat stralen we uit!

Niet te moeilijk

Onze aanpak is praktisch, nuchter, toepasbaar en vooral flexibel.

Persoonlijk

Bij ons geen kastje-naar-de-muur-taferelen. Wij hechten waarde aan oprechte, individuele en diepgaande relaties.

Excellente uitvoering

Wij doen de juiste dingen. Op tijd, binnen budget en met een naadloze aansluiting bij de klant. Wij zeggen wat we doen én doen wat we zeggen.

Altijd naar beter streven

Wat beter kan, moet beter. Wij streven continu verbetering na. Geen enkel project is hetzelfde. En onze fouten en hick-ups al helemaal niet.

Verrassend creatief

Bij alles wat we doen, strooien we met confetti. We verleggen grenzen en denken buiten de gebruikelijke kaders om te blijven verrassen.

Het Fitste Bedrijf van de Achterhoek

Samen met Fongers & Fongers en BAX advocaten belastingkundigen zijn we de initiatiefnememers van Het Fitste Bedrijf van de Achterhoek. Geen alledaagse netwerkclub, maar een community van professionals met een missie: meer fitte medewerkers op de werkvloer, een inspiratiebron zijn voor andere bedrijven en altijd op zoek naar andere Achterhoekse bedrijven die met ons mee willen doen.

Seppworks X Golazo

Wij maken deel uit van Golazo, het Europese sportbedrijf achter onder andere de NN Marathon Rotterdam. Samen streven we ernaar mensen gezonder en gelukkiger te maken door sportevenementen, vitaliteitsprogramma’s en sportmarketing. Door onze krachten te bundelen, kunnen we nog meer mensen in beweging krijgen. In Nederland werken zo’n 100 medewerkers verspreid over Golazo Sports (Rotterdam), Triple Double (Eindhoven), Arko Sports Media (Nieuwegein) en Peak 4 (Amsterdam).

Wil jij ook in beweging komen?

Bel, mail of kom eens langs.
Vinden we leuk!

Krijg inspiratie in je mailbox!

We hebben de beste tips, meest waardevolle inzichten en leukste “kijkjes in de keuken” verzameld en in één overzicht gezet. Zo ben je altijd up to date wat er speelt in vitaliteitsland. Meld je aan voor de leukste nieuwbrief over vitaliteit!

* indicates required

Intuit Mailchimp

× Hoe kan ik je helpen?