Scroll to top

Hi, aangenaam! Maak kennis met ons team

Dit zijn wij, de ‘in bewegingsbrengers’. Ofwel, wij brengen medewerkers letterlijk in beweging. Actieve en vitale medewerkers brengen organisaties verder. Die glimlach, adrenaline, trots op jezelf en je team. Dit is wat bewegen met je doet. Samen met je team werken aan persoonlijke ontwikkeling, gezondheid, positieve mindset, fitter worden en iedere dag naar beter streven. Doe je mee? Wij gaan graag met je in gesprek.

Nanda Verhoef

``One day or day one.``

Nanda Verhoef

Office mastermind / nanda@seppworks.nl

Rebecca Henrichs

``If you don´t like where you are: move, you are not a tree.``

Rebecca Henrichs

Project chief / rebecca@seppworks.nl

Anne Hogeman

“Om gelukkig te zijn, moet je iets doen waar je gelukkig van wordt.”

Anne Hogeman

Project chief / anne@seppworks.nl

Niek Reijmer

``Ja-maar wat als alles lukt?``

Niek Reijmer

Trotse eigenaar / niek@seppworks.nl / 06-23 04 81 17

Eric van der Veen

``Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.”

Eric van der Veen

Sales superstar / eric@seppworks.nl

Maureen Reulink

``Alles wat je niet probeert, mislukt.``

Maureen Reulink

Project chief / maureen@seppworks.nl

Claudi Lukassen

``Leuk wordt het nooit vanzelf, maak er wat van!``

Claudi Lukassen

Communication rockstar / claudi@seppworks.nl

Marja Overkamp

``it's a good day to have a good day!``

Marja Overkamp

Sales superstar / marja@seppworks.nl / 06-48 20 60 32

Carolin Neumann

``When life gives you lemons, make lemonade.``

Carolin Neumann

Master support / carolin@seppworks.nl

Claske Helders-Van der Veer

``There is a crack in everything, that's how the light gets in.``

Claske Helders-Van der Veer

Woordkunstenaar / info@seppworks.nl

Sophie Kampen

“Een positieve denker ziet het onzichtbare, voelt het ontastbare en bereikt het onmogelijke.”

Sophie Kampen

Junior project chief / sophie@seppworks.nl

Lisan Pillen

``Blijf bewegen om in evenwicht te blijven.``

Lisan Pillen

Project chief / lisan@seppworks.nl

Tony

``Ik kan koekjes in kruimels veranderen.``

Tony

Chief happiness / tony@seppworks.nl

Waar wij het meest naar uitkijken? En jij?

Jij daar! Wij hebben een boodschap voor jou:

Wil jij ook in beweging komen?

Bel, mail of kom eens langs.
Gewoon, omdat dit gezellig is.

× Hoe kan ik je helpen?