Scroll to top

Aangenaam!

Hé, wat leuk dat je benieuwd bent naar de “in bewegingbrengers” van Seppworks.
Nieuwsgierig naar het team dat jouw medewerkers in beweging brengt? Dat snappen we!

Niek Reijmer

Niek Reijmer

Begin baas | niek@seppworks.nl

Marja Overkamp

Marja Overkamp

Sales superstar | marja@seppworks.nl

Berbl de Graaf

Berbl de Graaf

Projectcoördinator | berbl@seppworks.nl

Martine Heinen

Martine Heinen

Financiële heldin | martine@seppworks.nl

Maureen Reulink

Maureen Reulink

Communicatie rockstar | maureen@seppworks.nl

Nadja Winkler

Nadja Winkler

Projectcoördinator | nadja@seppworks.nl

Claudi Lukassen

Claudi Lukassen

Communicatie rockstar | claudi@seppworks.nl

Eric Van Der Veen

Eric Van Der Veen

Sales superstar | eric@seppworks.nl

Carolin Neumann

Carolin Neumann

Projectcoördinator | carolin@seppworks.nl

Niels Blecking

Niels Blecking

Projectcoördinator | niels@seppworks.nl

Lisan Pillen

Lisan Pillen

Projectcoördinator | lisan@seppworks.nl

Tony

Tony

Chief happiness | tony@seppworks.nl

Onze waarden

Gewoon leuk

Wij bruisen van energie en werken graag met én voor onze klanten. En dat stralen we uit!

Niet te moeilijk

Onze aanpak is praktisch, nuchter, toepasbaar en vooral flexibel.

Persoonlijk

Bij ons geen kastje-naar-de-muur-taferelen. Wij hechten waarde aan oprechte, individuele en diepgaande relaties.

Excellente uitvoering

Wij doen de juiste dingen. Op tijd, binnen budget en met een naadloze aansluiting bij de klant. Wij zeggen wat we doen én doen wat we zeggen.

Altijd naar beter streven

Wat beter kan, moet beter. Wij streven continu verbetering na. Geen enkel project is hetzelfde. En onze fouten en hick-ups al helemaal niet.

Verrassend creatief

Bij alles wat we doen, strooien we met confetti. We verleggen grenzen en denken buiten de gebruikelijke kaders om te blijven verrassen.

Het Fitste Bedrijf van de Achterhoek

Samen met Fongers & Fongers en BAX advocaten belastingkundigen zijn we de initiatiefnememers van Het Fitste Bedrijf van de Achterhoek. Geen alledaagse netwerkclub, maar een community van professionals met een missie: meer fitte medewerkers op de werkvloer, een inspiratiebron zijn voor andere bedrijven en altijd op zoek naar andere Achterhoekse bedrijven die met ons mee willen doen.

Seppworks X Golazo

Wij maken deel uit van Golazo, het Europese sportbedrijf achter onder andere de NN Marathon Rotterdam. Samen streven we ernaar mensen gezonder en gelukkiger te maken door sportevenementen, vitaliteitsprogramma’s en sportmarketing. Door onze krachten te bundelen, kunnen we nog meer mensen in beweging krijgen. In Nederland werken zo’n 100 medewerkers verspreid over Golazo Sports (Rotterdam), Triple Double (Eindhoven), Arko Sports Media (Nieuwegein) en Peak 4 (Amsterdam).

Wil jij ook in beweging komen?

Bel, mail of kom eens langs.
Vinden we leuk!

Krijg inspiratie in je mailbox!

We hebben de beste tips, meest waardevolle inzichten en leukste “kijkjes in de keuken” verzameld en in één overzicht gezet. Zo ben je altijd up to date wat er speelt in vitaliteitsland. Meld je aan voor de leukste nieuwbrief over vitaliteit!

* indicates required

Intuit Mailchimp

× Hoe kan ik je helpen?